Stopka projektu
Contact icon
83 355 20 41 jesteśmy dostępni dla Ciebie
Subpage slide

O naszej firmie

Offer img 2
Logo sygnet
Offer img 1

Zakład Budowlany Zgoda istnieje na rynku od 1989 roku. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów. Znani jesteśmy nie tylko z najwyższej jakości produktów i usług, ale również z ciągłego rozwoju oraz rozbudowywania naszej oferty. Aktualnie posiadamy dwa w pełni skomputeryzowane węzły betoniarskie, które pozwalają nam na pracę z wysoką wydajnością przy zachowaniu wysokich standardów otrzymywanych produktów.

System Zakładowej Kontroli Produkcji

Wewnętrzna kontrola produkowanych przez nas mieszanek w Zakładowym laboratorium.

Ekologiczne technologie

Utylizacja resztek betonu i flota pojazdów spełniająca normy emisji spalin Euro VI

Od samego początku zajmujemy się produkcją, transportem betonu oraz montażem stolarki otworowej. Dzięki współpracy z profesjonalnymi laboratoriami cały czas doskonalimy oferowane mieszanki oraz produkty betonowe.

Szerokie spektrum działań realizowanych przez doświadczony zespół
Produkcja i transport
Prace budowlane
Sprzedaż piasku i żwiru
Elementy małej architektury

Współpraca z firmami VIDOK, POL-SKONE, SONAROL pozwala nam uzupełniać naszą ofertę o elementy niezbędne do budowy i wykończenia domów i mieszkań. Dobór sprawdzonych i wiarygodnych kontrahentów to gwarancja sukcesu każdej inwestycji

Zajmujemy się również transportem betonu oraz gotowych prefabrykatów. Posiadamy własną flotę pojazdów, aby móc jak najszybciej i najtaniej dowieźć zakupiony towar na wskazany adres. Nasi klienci znajdą u nas również fachowe porady i możliwość wykonania bezpłatnych pomiarów zakupowanej stolarki otworowej. Zapewniamy także kompleksową obsługę posprzedażową.

Bardzo istotnym aspektem w naszej firmie jest także ekologia. Przykładamy się do prawidłowej utylizacji resztek betonu w naszej stacji recyklingu. Oprócz tego podejmujemy też inicjatywy w celu ochrony środowiska. Do naszej floty pojazdów mogą dołączyć tylko samochody spełniające wyśrubowane normy emisji spalin. Stawiamy również na ekologiczne źródła energii elektrycznej, dlatego też nasz zakład jest zasilany przez instalację fotowoltaiczną. W miesiącach o dużym naslonecznieniu zapotrzebowanie na energię elektryczną niemal w całości zaspokajane jest przez własną mikroelektrownię

Od lat produkujemy betonPoznaj naszą historię

Nasza firma istnieje na rynku od 1989 roku. Na początku realizowaliśmy prace budowlane i wykończeniowe. Z czasem przekształciliśmy się w wysokiej klasy producenta betonu budowlanego.

1989

Powstanie firmy ZGODA PARCZEW. Produkcja betonu na manualnym węźle z dozowaniem objetościowym kruszyw

2010

Pierwszy w pełni skomputeryzowany węzeł do produkcji betonu

2011

Stworzenie firmowego laboratorium

2019

Zakup wytwórni betonu o zarobie 2,5 m3

Image 1 Image 2 Image 3
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.