Stopka projektu
Contact icon
83 355 20 41 jesteśmy dostępni dla Ciebie
Subpage slide

Obsługa prawna

Zakład Budowlany ZGDOA wspiera swoich klientów oraz partnerów biznesowych nie tylko w sferze związanej z ich bieżącą działalnością ale zapewniając możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach ze wsparcia prawnego obsługującej nas kancelarii.      

       Każdego z nas mogą dotknąć problemy wymagające profesjonalnej opieki prawnej. Doskonale to wiemy bowiem działalność na trudnym rynku budowlanym prowadzimy od 1989 roku. Jednocześnie pewnych kłopotliwych sytuacji można uniknąć uprzednio korzystając ze wsparcia prawnika. Dla nas takim nieocenionym wsparciem jest współpraca z mecenasem Leszkiem Blochem. W wielu sytuacjach jego pomoc okazała się nieodzowna. Wielu krytycznych sytuacji uniknęliśmy korzystając z jego opieki.  Współpraca z nami to gwarancja jakości i takiej samej wysokiej jakości oczekujemy od naszych partnerów biznesowych. Kancelaria mecenasa Blocha spełnia ona nie tylko wysokie standardy ale odznacza się przy tym ponadprzeciętną skutecznością, szybką reakcją, nieszablonowymi rozwiązaniami jak również wyczuciem i zrozumieniem uwarunkowań biznesowych naszej branży. Przez lata współpracy w pełni zasłużyła na nasze zaufanie.

            Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę naszego przedsiębiorstwa oraz dba o bezpieczeństwo prawne transakcji na każdym etapie. Jest doświadczonym i sprawdzonym partnerem w pełni zasługującym na rekomendację.   

           Miło nam zakomunikować, że naszych klientom i partnerom biznesowym możemy zaproponować skorzystanie ze wsparcia kancelarii na preferencyjnych warunkach  - w tym celu w trakcie kontaktu z kancelarią (www.leszekbloch.pl; info@blochkancelaria.pl, tel.814465072, blog: http://leszekbloch.pl/) należy powołać się na Zakład Budowlany ZGODA.      

        Kancelaria zapewnia wsparcie nie tylko w zakresie bieżącej działalności, obsłudze czy przekształceń spółek ale w zakresie odszkodowań, zadośćuczynień, spadków czy podziałów majątku a także w innych dziedzinach prawa.  

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.